OPRAVDOVÍ PSI CHTĚJÍ OPRAVDOVOU TRÁVU
http://prirodnizachod.cz

Často kladené dotazy

1) Kdo si pořizuje tento záchod?

Naši zákazníci si pořizují tento přírodní jednorázový záchod pokud:

 2) Jak se tímto záchodem pracuje?

 Náš přírodní záchod je kousek živého travního koberce a je dodáván přímo našim zákazníkům již v použitelném obalu.

3) Proč přírodní tráva?

Vůně živé trávy přirozeně přitahuje psy a štěňata a většina psů se naučí používat tento záchod okamžitě. U štěňat je zároveň fixována hygiena na travnaté plochy venku.

4) Proč je přírodní tráva lepší než umělá?

U umělých travních koberců je nutné, aby se neustále čistily a přebytky moči, které se zachytávají v nádržkách či plenách se musí neustále vyprazdňovat, aby nedocházelo k šíření bakterií a pachu.

Náš přírodní záchod se jednoduše vyhodí při každé výměně za nový přírodní záchod a proto, není zapojena další údržba s tímto psím záchodem. Navíc přírodní tráva má svoji vůni, která přitahuje i ty psy, kteří na umělé podložce nechtějí vykonávat svoji potřebu.

5) Velikost psa a záchodu?

Záchod se dodává standardně v rozměru 40x60cm a slouží pro jednoho psa do hmotnosti 10 kg. Samozřejmě můžou byt tyto záchody spojeny do větší plochy pro větší psy.

6) Jak často měnit tento psí záchod?

Doporučujeme nahradit každý týden, ale záleží na velikosti vašeho mazlíčka a jeho potřeb. U nás si můžete zvolit již při objednávce, jak často chcete dodávat psí záchod a jak dlouho. Když Vám přijde nový psí záchod tak jednoduše ten starý vyhodíte a již žádné další čištění!

7) Je tento záchod bezpečný?

Ano, přírodní trávník je bezpečný jak pro lidi tak i psy.